Wersja demonstracyjna

Wersja demonstracyjna iAgent24® dostępna jest w Internecie na demo.iagent24.pl


Dla Twojej wygody wersja demonstracyjna programu iAgent24® dostępna jest w Internecie. Poproś o dostęp i poznaj wszystkie funkcjonalności programu iAgent24®, który Ci oferujemy.

Wypróbuj za darmo

 

Od 20 lat tworzymy oprogramowanie dla branży ubezpieczeniowej. Posiadamy unikalną wiedzę dziedzinową i duże doświadczenie.

Oferujemy Ci innowacyjny produkt: program dla agencji ubezpieczeniowych z dostępem online – iAgent24®

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać dostęp do darmowej wersji demonstracyjnej

  FIRMA *

  NIP lub REGON *

  IMIĘ I NAZWISKO *

  E-MAIL *

  TELEFON *

  WIADOMOŚĆ

  * Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są w naszej polityce prywatności:

  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

  * Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Stefana Grota-Roweckiego 44 danych podmiotu, który reprezentuję, podanych w niniejszym formularzu, oraz moich danych osobowych na potrzeby kontaktów marketingowych celem przedstawienia oferty dotyczącej produktów oraz usług świadczonych przez wyżej wymienioną spółkę.

  * Wyrażam zgodę na wykorzystanie używanie w stosunku do mnie przez K-BIT Sp.j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Np. na przedstawienie mi telefonicznie funkcjonalności iAgent24® i korzyści płynących z pracy z tą aplikacją.

  * Wyrażam zgodę na na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług K-BIT Sp.j. środkami komunikacji elektronicznej.

  Np. na otrzymanie emailem dostępu do bezpłatnej wersji demonstracyjnej aplikacji iAgent24®.

  Wypełnienie pól formularza oznaczonych gwiazdką (*) w tym udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania dostępu do wersji demonstracyjnej.

  Wersja demonstracyjna

  Updated on 2018-05-18T12:10:35+02:00, by iagent24.