Zapytaj o cenę dla Ciebie

Płacisz miesięcznie za licencję na korzystanie z programu w chmurze

Cena licencji zależy od liczby użytkowników logujących się do programu. Każdy użytkownik posiada swój indywidualny login. Nie ma możliwości jednoczesnej pracy na tym samym loginie

Każda osoba pracuje z programem z dowolnego komputera, laptopa, telefonu obsługując go przez przeglądarkę internetową. Wystarczy dostęp do Internetu


65 zł na miesiąc (+ 23% VAT)

Cena za 1 użytkownika

Masz możliwość zwiększenia liczby użytkowników w kolejnych miesiącach

Program wykorzystuje rozwiązania chmury obliczeniowej firmy Oracle

W ramach zakupionej licencji możesz rozliczać się z dowolną liczbą towarzystw ubezpieczeniowych oraz z dowolną liczbą pośredników (agenci, OWCA)

Cena dla Ciebie

Od 20 lat tworzymy oprogramowanie dla branży ubezpieczeniowej. Posiadamy unikalną wiedzę dziedzinową i duże doświadczenie.

Oferujemy Ci innowacyjny produkt: program dla agencji ubezpieczeniowych z dostępem online – iAgent24®

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę cenową

  FIRMA *

  NIP lub REGON *

  IMIE I NAZWISKO *

  E-MAIL *

  TELEFON *

  LICZBA UŻYTKOWNIKÓW *

  UWAGI

  * Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są w naszej polityce prywatności:

  Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

  * Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Stefana Grota-Roweckiego 44 danych podmiotu, który reprezentuję, podanych w niniejszym formularzu, oraz moich danych osobowych na potrzeby kontaktów marketingowych celem przedstawienia oferty dotyczącej produktów oraz usług świadczonych przez wyżej wymienioną spółkę.

  * Wyrażam zgodę na wykorzystanie używanie w stosunku do mnie przez K-BIT Sp.j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Np. na kontakt telefoniczny naszego konsultanta w sprawie jak najlepszego dopasowania oferty cenowej.

  * Wyrażam zgodę na na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług K-BIT Sp.j. środkami komunikacji elektronicznej.

  Np. na otrzymanie emailem oferty cenowej na zakup aplikacji iAgent24®.

  Wypełnienie pól formularza oznaczonych gwiazdką (*) w tym udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania oferty cenowej.

  Zapytaj o cenę dla Ciebie

  Updated on 2023-12-15T08:43:51+01:00, by iagent24.