Płacisz jednorazowo za bezterminową licencję na używanie programu w całej Twojej firmie

Cena licencji zależy od liczby użytkowników logujących się do programu. Każdy użytkownik posiada swój indywidualny login. Nie ma możliwości jednoczesnej pracy na tym samym loginie

Każda osoba pracuje z programem z dowolnego komputera, laptopa w sieci komputerowej, obsługując go przez przeglądarkę internetową. Możesz także udostępnić program przez Internet


W chmurze 49zł + 23% VAT

Miesięczny koszt dostępu w chmurze dla 1 użytkownika.

Wersja instalowana od 1260zł + 23% VAT

Bezterminowa licencja dla 2 użytkowników oraz roczny dostęp do aktualizacji i naszego wsparcia.

Masz możliwość przedłużenia dostępu do aktualizacjiwsparcia użytkowników na kolejne lata

Program dostępny jest z bezpłatną bazą danych
Oracle® Database Express Edition

W ramach zakupionej licencji możesz rozliczać się z dowolną liczbą towarzystw ubezpieczeniowych oraz z dowolną liczbą pośredników (agenci, OWCA)

Cena dla Ciebie

Od 20 lat tworzymy oprogramowanie dla branży ubezpieczeniowej. Posiadamy unikalną wiedzę dziedzinową i duże doświadczenie.

Oferujemy Ci innowacyjny produkt: program dla agencji ubezpieczeniowych z dostępem online – iAgent24®

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę cenową

FIRMA *

NIP lub REGON *

IMIE I NAZWISKO *

E-MAIL *

TELEFON *

LICZBA UŻYTKOWNIKÓW *

UWAGI

* Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są w naszej polityce prywatności:

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

* Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Stefana Grota-Roweckiego 44 danych podmiotu, który reprezentuję, podanych w niniejszym formularzu, oraz moich danych osobowych na potrzeby kontaktów marketingowych celem przedstawienia oferty dotyczącej produktów oraz usług świadczonych przez wyżej wymienioną spółkę.

* Wyrażam zgodę na wykorzystanie używanie w stosunku do mnie przez K-BIT Sp.j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Np. na kontakt telefoniczny naszego konsultanta w sprawie jak najlepszego dopasowania oferty cenowej.

* Wyrażam zgodę na na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług K-BIT Sp.j. środkami komunikacji elektronicznej.

Np. na otrzymanie emailem oferty cenowej na zakup aplikacji iAgent24®.

Wypełnienie pól formularza oznaczonych gwiazdką (*) w tym udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania oferty cenowej.Zapytaj o cenę dla Ciebie

Updated on 2019-05-30T15:41:45+00:00, by iagent24.