Już od 450 zł + VAT za licencję dla 1 użytkownika


Płacisz jednorazowo za bezterminową licencję na używanie programu w całej Twojej firmie

Cena licencji zależy tylko od liczby osób logujących się do programu. Każda z osób posiada swój indywidualny login. Nie ma możliwości jednoczesnej pracy na tym samym loginie.

Każda osoba pracuje z programem z dowolnego komputera, laptopa w sieci komputerowej, obsługując go przez przeglądarkę internetową. Możesz także udostępnić program przez Internet.


Roczny dostęp do aktualizacji i pomocy telefonicznej naszych specjalistów kosztuje
od 360 zł + VAT na 1 rok

Program dostępny jest z bezpłatną bazą danych
Oracle® Database Express Edition

W ramach zakupionej licencji możesz rozliczać się z dowolną liczbą partnerów finansowych (towarzystwa ubezpieczeń, multiagencje) oraz z dowolną liczbą pośredników (agenci, OWCA)

Cena dla Ciebie

Od 20 lat tworzymy oprogramowanie dla branży ubezpieczeniowej. Posiadamy unikalną wiedzę dziedzinową i duże doświadczenie.

Oferujemy Ci innowacyjny produkt: program dla agencji ubezpieczeniowych z dostępem online – iAgent24®

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać ofertę cenową

FIRMA *

NIP lub REGON *

IMIE I NAZWISKO *

E-MAIL *

TELEFON *

LICZBA UŻYTKOWNIKÓW *

UWAGI

* Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są w naszej polityce prywatności:

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

* Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Stefana Grota-Roweckiego 44 danych podmiotu, który reprezentuję, podanych w niniejszym formularzu, oraz moich danych osobowych na potrzeby kontaktów marketingowych celem przedstawienia oferty dotyczącej produktów oraz usług świadczonych przez wyżej wymienioną spółkę.

* Wyrażam zgodę na wykorzystanie używanie w stosunku do mnie przez K-BIT Sp.j. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Np. na kontakt telefoniczny naszego konsultanta w sprawie jak najlepszego dopasowania oferty cenowej.

* Wyrażam zgodę na na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług K-BIT Sp.j. środkami komunikacji elektronicznej.

Np. na otrzymanie emailem oferty cenowej na zakup aplikacji iAgent24®.

Wypełnienie pól formularza oznaczonych gwiazdką (*) w tym udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania oferty cenowej.Cena

Updated on 2018-07-18T15:15:02+00:00, by iagent24.